Menu Close

[:lt]Susitikimas su Vilniaus regioninio karo prievolės ir komplektavimo tarnybos skyriaus atstovais[:RU]«Примерь» профессию[:]

[:lt]

Lapkričio 7 dieną IIG – IVG klasių mokiniai susitiko su Vilniaus regioninio karo prievolės ir komplektavimo tarnybos skyriaus atstovais vyr. srž. Genadijumi Matiušovu, vyr. srž. Igoriu Afoninu ir srž. Audriumi Gerveliu. Mokiniai dalyvavo pilietiškumo pamokoje, buvo supažindinti su privaloma karo prievole bei atranka į profesinę karo tarnybą, jiems pateikė išsamią informaciją apie priėmimo taisykles, pristatė karinį rengimą ir universitetinių studijų programas. Renginyje mokiniai susipažino su Lietuvos kariuomenės dalinių veikla, apžiūrėjo jųnaudojamą ginkluotę bei kovinius ginklus. Atstovai atsakė į visus klausimus  ir surengė linksmas pratybas, kuriose buvo mokoma paprasčiausių, bet privalomų mokėti rikiuotės elementų.  Mokiniai liko labai patenkinti ir patys kvietė atstovus atvykti į gimnaziją ir kitais mokslo metais.

[:RU]

7 ноября у старшеклассников нашей гимназии появилась  прекрасная возможность «примерить» на себя профессию военного. В гости к ребятам приехали представители Военной службы обязательного призыва и комплектации Геннадий Матюшов, Игорь Афонин и Аудрюс Гервялис. Встреча началась с урока гражданственности и беседы об обязательной военной службе и о возможностях стать профессиональным военным. Затем учеников ознакомили с деятельностью Литовских военных частей, рассказали о современном вооружении, продемонстрировали образцы боевого оружия, ответили на вопросы, предложили проверить свою физическую подготовку и выполнить силовые упражнения. Особенно понравился ребятам урок строевой подготовки. Гости сумели увлечь и заинтересовать настолько, что никто не заметил, как пробежало время. Закончилась встреча приглашением в следующем году вновь посетить нашу гимназию.

[:]

Skip to content