Menu Close

[:lt]Pirmos klasės mokinių šventė „Mes – pirmokai“[:RU]«Мы — первоклассники»[:]

[:lt]

Spalio 27 dieną mūsų mokykloje vyko tradicinė šventė, skirta pirmos klasės mokiniams, „Mes-pirmokai“. Beveik du mėnesius vaikai stengėsi priprasti prie mokyklinio gyvenimo, kol atėjo laikas tapti pilnateisiais gimnazijos nariais. Pirmos klasės mokiniai visus nudžiugino savo pasirodymu. Šventė buvo linksma ir džiugi, dalyvavo daug svečių- pasveikinti vaikų atėjo 2-4 klasių mokiniai, mokytojai ir tėveliai.

[:RU]

27 октября в нашей школе  прошел традиционный праздник посвящения первоклашек в первоклассники «Мы — первоклассники». Почти два месяца ребята знакомились со школьной жизнью, и вот настало время стать полноправными членами школьной семьи. Первоклассники порадовали всех своим выступлением. Праздник прошел весело, радостно.
Поздравить ребят пришли  ученики 2-4 классов, родители, учителя.

[:]

Skip to content