Menu Close

„Savaitė be patyčių”

DALYVAVIMAS AKCIJOJE „SAVAITĖ BE PATYČIŲ”

Mokykla dalyvavo akcijoje „Aš neskriaudžiu kitų, prisijunk ir Tu”. Akcijos metu siekėme atkreipti dėmesį į patyčių problemą bei skatinome pagarbius ir draugiškus mokinių santykius. Visą savaitę mokykloje buvo vykdomos įvairios patyčių prevencijos priemonės. Atsižvelgdami į mokinių amžiaus grupes stebėjome ir aptarėme mokomuosius filmus, organizavome pozityvaus elgesio įgūdžių lavinimo užsiėmimus bei paruošėme informacinius lankstinukus. Paskutinę akcijos dieną pažymėjome sportinėmis varžybomis.

Akcijos mokykloje organizatoriai siekė ne tik priminti apie vis dar egzistuojančią Lietuvoje patyčių problemą, bet ir suteikti kuo daugiau informacijos mokiniams ir jų tėvams, kur ir kaip galima kreiptis pagalbos.
Žinoma, tai labai maža dalis visų darbų, kuriuos reikėtų nudirbti. Juk siekinys – ne savaitė, o gyvenimas be patyčių…

 Projekto koordinatorė: socialinė pedagogė Diana Nikandrova

<…> Akcijos metų mokiniai ir suaugusieji mokėsi užkirsti kelią patyčioms ir kartu siekti, kad visuomenėje būtų daugiau pagarbaus ir draugiško bendravimo.

Savaitės bėgyje siekiama ne tik pranešti visuomenei, kad patyčių problema Lietuvoje vis dar aktuali, bet ir suteikti kuo daugiau informacijos, kur ir kaip galima sulaukti kvalifikuotos pagalbos, ar patarimo vaikui, jo tėvams, kurie susidūrė su patyčiomis.

Akcijos „Savaitė be patyčių“ rėmuose visi mokyklos mokiniai kūrė „Draugystės knygą“. Į šią knygą vaikai sudėjo savo kūrybą – eilėraščius, pasakojimus, jų sukurtas patarles ir priežodžius ir kitus trumpus kūrinėlius, kuriuos patys iliustravo piešiniais. Paskutine akcijos diena organizavome nedidelę šventę, kurios metu knygą padovanojome mokyklos bibliotekai <…>

Skip to content