Menu Close

Prevencinė veikla

SAVIŽUDYBIŲ PREVENCIJA

 

Nuorodos:

Tu esi…
Krizių įveikimo komanda
Emocinė ir psichologinė pagalba

Vaizdo klipų nuorodos:
Su garsu

  1. Jurgitos istorija (https://youtu.be/53eIUKFx-wo);
  2. Julijos istorija (https://youtu.be/jceNV-BLK3c);
  3. Antano istorija (https://youtu.be/2JDmSnj7b3A);
  4. Aleksandros istorija (https://youtu.be/b8BXb0p_7PE).

Su subtitrais

  1. Jurgitos istorija (https://youtu.be/NoVMfyBa9pA);
  2. Julijos istorija (https://youtu.be/wA2X3_1SqKM);
  3. Antano istorija (https://youtu.be/WIpcaMWLivs);
  4. Aleksandros istorija (https://youtu.be/7dTw7QLXi1A).

PROGRAMA „GYVAI“

Programa „Gyvai“ – tabako, alkoholio ir narkotikų vartojimo prevencijos programa, skirta 12-14 metų paaugliams. „Gyvai“ buvo sukurta, sėkmingai įgyvendinta ir įvertinta septyniose Europos šalyse: Belgijoje, Vokietijoje, Ispanijoje, Graikijoje, Italijoje, Austrijoje ir Švedijoje. Programa remiasi visapusiškos socialinės įtakos modeliu: interaktyvumu, gyvenimo įgūdžių ir normatyvinių įsitikinimų integracija. Ji sudaryta iš 12 užsiėmimų, kurių metu mokiniai mokosi bendrauti, kritiškai ir kūrybiškai mąstyti, apginti savo nuomonę, atpažinti bendraamžių poveikį, susipažįsta su alkoholio, tabako ir narkotikų keliama žala.

Nuoširdžiai tikime, kad dalyvavimas programoje padėjo mokiniams suformuoti neigiamą požiūrį į psichoaktyviąsias medžiagas, jog  vaikai galės atsispirti bendraamžių įtakai ir laiku pasakyti tvirtą NE svaigalams.

PROGRAMA „OBUOLIO DRAUGAI“

Mūsų gimnazijos 2 klasės mokiniai dalyvavo vaikų socialinių ir emocinių gebėjimų ugdymo programoje ,,Obuolio draugai“ kuri sudaro šešios dalys arba temos: „Jausmai“, „Bendravi­mas“, „Draugystė“, „Problemų sprendimas“, „Pokyčiai“ ir „Mes galime įveikti“.

Programa padeda ugdyti vaikų socialinius ir emocinių sunkumų įveikimo gebėjimus: moko vaikus suvokti ir kalbėti apie jausmus, pasakyti tai, ką nori pasakyti, įdėmiai išklausyti, susidraugauti ir išsaugoti draugystę, kreiptis pagalbos ir padėti aplinkiniams, įveikti vienišumą, atstūmimą, patyčias ar priekabiavimą, spręsti konfliktus, lengviau išgyventi pasikeitimus, netektis.

SMURTO IR PATYČIŲ PREVENCIJOS PROGRAMA

Patyčių prevencijos programos tikslas – užkirsti kelią smurtui ir patyčioms gimnazijoje ir jos teritorijoje, organizuoti, įgyvendinti ir tobulinti gimnazijoje smurto prevencijos priemones, kurios padėtų vaikus išmokyti bendrauti nesityčiojant ir nesmurtaujant bei taip kurti saugią ir draugišką aplinką mokykloje.

„ALKOHOLIO, TABAKO IR KITŲ PSICHIKĄ VEIKIANČIŲ MEDŽIAGŲ VARTOJIMO“ PREVENCINĖ PROGRAMA

 Programos tikslas – organizuoti, įgyvendinti ir tobulinti veiksmingas žalingų įpročių prevencijos priemones, kurios formuotų mokinių psichologinę – socialinę kompetenciją, gyvenimo bei sveikatos įgūdžius, padėtų sveikai gyventi, kurti, sąmoningai rinktis, atsakyti už savo veiksmus ir suprasti savo poelgių padarinius.

SAUGESNIO INTERNETO PROGRAMA

Programos tikslas – plėtoti paslaugas, kurios leistų padaryti internetą patikima aplinka veiksminga įgalinti ir apsaugoti vaikus internete.

Daugiau informacijos apie programą…

Skip to content