Menu Close

SU RUGSĖJO 1-ĄJA

Štai ir vėl atėjo auksinis ruduo – jo ryškios spalvos džiugina akį, dovanoja ne tik puikią nuotaiką bet ir šventę – Mokslo ir žinių dieną.  Tai yra ypatinga diena: jaudinasi dvyliktokai, nes šiandien paskutinį kartą nuskambės pirmasis rugsėjo skambutis; nekantraudami laukia mažieji, nes nuo  pirmojo skambučio prasidės ilgas kelias žinių link; su jauduliu ir nostalgija prisimena šią dieną suaugusieji.

Į susirinkusiuosius kreipėsi Vilniaus r. Valčiūnų gimnazijos direktorius Igoris Voiniušas ir pavaduotoja ugdymui Justina Veličkienė, linkėdami ir mažiems, ir dideliems naujais mokslo metais sėkmės, svarbių atradimų, žinių ir malonių įspūdžių. Gražius palinkėjimus išsakė ir gerbiamos viešnios: Vilniaus r. mero pavaduotoja Liucijana Binkevič, kuri ne tik pasveikino savo vardu, bet ir perskaitė Vilniaus r. merės Marijos Rekst nuoširdžiausius sveikinimo žodžius mūsų gimnazijai Rugsėjo 1-osios proga, taip pat Lietuvos lenkų sąjungos Juodšilių skyriaus pirmininkė Beata Blaževičienė bei padovanojo, tuo labai pradžiugindamos, 1 klasės mokiniams mokyklines kuprines.

Daug dovanų, eilėraščių, dainų, šokių, gėlių ir šypsenų… Bet štai nuskamba pirmasis rugsėjo skambutis – laikas į klases… Prasideda Naujieji mokslo metai!

SĖKMĖS JUMS, MOKINIAI, ĮKVĖPIMO JUMS, MOKYTOJAI, KANTRYBĖS JUMS, TĖVELIAI!

[:]

Skip to content