Menu Close

JAUNOJO PASIENIEČIO BŪRELIS

Penktadienį, rugsėjo 9 dieną, 7-8 ir IG-IVG klasių mokiniai dalyvavo susitikime su VSAT Vilniaus pasienio rinktinės bendruomenės pareigūnais Jolita Kuncaitiene ir Rolandu Meidumi. Jie išsamiai papasakojo apie Valstybės sienos apsaugos tarnybą, pasieniečio profesijos funkcijas ir specializaciją, pristatė Medininkuose įsikūrusios modernios Pasieniečių mokyklos veiklą ir infrastruktūrą bei papasakojo apie Jaunojo Pasieniečio būrelio tikslus ir uždavinius. Susitikimo metu mokiniai sužinojo, kiek yra pasienio rinktinių, kokie ruožai kilometrais kiekvienai rinktinei priklauso ir su kokiomis kaimyninėmis šalimis ribojasi. R. Meidus akcentavo, kad JPB užsiėmimų metu mokiniai, dalyvaudami praktinėse veiklose, įgis daug teorinių žinių apie pasieniečio darbą, o norintiems ateityje stoti į Pasieniečių mokyklą, kurie ne mažiau kaip vienerius metus bus JPB nariais ir turės su šia naryste susijusio būrelio vadovo rekomendacijas, bus skiriamas vienas papildomas balas prie jų bendrų konkursinių balų. Su gimnazijos administracija buvo aptarti  bendradarbiavimo klausimai ir nuspręsta artimiausiu metu pasirašyti bendradarbiavimo sutartį – gimnazijoje steigti JPB. 
 
 

 

Skip to content