Menu Close

NEMOKAMI LIETUVIŲ KALBOS MOKYMAI UKRAINOS PILIEČIAMS

Paskelbta registracija į nemokamus lietuvių kalbos mokymus suaugusiems asmenims, atvykusiems į Lietuvos Respubliką iš Ukrainos dėl Rusijos Federacijos karinių veiksmų Ukrainoje.

Vilniaus rajono savivaldybė organizuoja nemokamus lietuvių kalbos mokymus suaugusiems asmenims, atvykusiems į Lietuvos Respubliką iš Ukrainos dėl Rusijos Federacijos karinių veiksmų Ukrainoje.

Mokymų tikslas – supažindinti mokymų dalyvius su baziniais lietuvių kalbos gebėjimais, kurie jiems padės gyventi Lietuvoje. Asmenys, baigę mokymosi programą, pasieks A1/A2 arba aukštesnį kalbos mokėjimo lygį pagal Bendrųjų Europos kalbų mokymosi, mokymo ir vertinimo metmenų kalbos mokėjimo lygius ir Valstybinės lietuvių kalbos komisijos 2016 m. birželio 17 d. posėdyje aprobuotus lietuvių kalbos, kaip svetimosios, mokėjimo lygių turinio aprašus.

Lietuvių kalbos mokymai vyks kontaktiniu būdu:

  1. Vilniaus r. Zujūnų gimnazijoje (Mokyklos g. 1, Zujūnų k., Zujūnų sen., Vilniaus r. sav.);
  2. Vilniaus r. Riešės šv. Faustinos Kovalskos pagrindinėje mokykloje (Mokyklos g. 19, Didžiosios Riešės k., Riešės sen., Vilniaus r. sav.);
  3. Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazijoje (Gamyklos g. 22B, Rudaminos k., Rudaminos sen., Vilniaus r. sav.);
  4. Vilniaus r. Valčiūnų gimnazijoje (Draugystės g. 17, Valčiūnų k., Juodšilių sen., Vilniaus r. sav.;
  5. Vilniaus r. Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazijoje (A. Mickevičiaus g. 20, Nemenčinė, Vilniaus r. sav.).

Norintieji dalyvauti lietuvių kalbos mokymuose turi registruotis iki š. m. liepos 15 d. pildydami paraišką ir siųsdami ją el. p. svietimo.skyrius@vrsa.lt . Dalyvių skaičius ribotas. Dalyvauti gali tik užsiregistravę dalyviai. Užsiregistravusieji įsipareigoja dalyvauti visuose užsiėmimuose.

Daugiau informacijos: https://www.vrsa.lt/pagalba-ukrainai-dopomoga-ukran/naujienos/734/vilniaus-rajono-savivaldybe-kviecia-suaugusius-asmenis-atvykusius-i-lietuvos-respublika-is-ukrainos-del-rusijos-federacijos-kariniu-veiksmu-ukrainoje-registruotis-i-nemokamus-lietuviu-kalbos-mokymus:3254

[:]
Skip to content