Menu Close

STEAM PROJEKTINĖ VEIKLA „PAVASARIO SEKLIAI“

Gegužės 1 – 31 d. pirmokams vyko STEAM projektinė veikla „Pavasario sekliai“, kuri vyko mokyklos kieme. Mokiniai aktyviai tyrinėjo gamtinę aplinką: stebėjo vabalus, vabzdžius, rinko, rūšiavo, bandė palyginti gamtoje rastus daiktus, piešė gamtinėmis medžiagomis, kūrė darbelius iš gamtinių medžiagų.  

Mokiniai tapo tikrais pavasario sekliais. Visas užduotis turėjo atlikti savarankiškai ir draugiškai, kadangi buvo suskirstyti grupelėmis. Kiekvienas su džiaugsmu pranešdavo, jog pastebėjo bitę, rado kelmą, pamatė skruzdėlę ar skraidantį drugelį. Ieškojo įvairių spalvų gėlių, kad atrasti kuo daugiau spalvų.

Veikla vaikus suartino, neliko niūrių veidų, vaikai sugebėjo tartis, būti vieningi, džiaugėsi draugo sėkme. Mokiniai aktyviai dalyvavo, gilino savo pažinimo įgūdžius, aiškinosi gamtoje randamų daiktų ir medžiagų savybes, ugdėsi pastabumą, natūralų smalsumą, patyrė daug teigiamų emocijų.

Mokytoja Renata Choniak

Skip to content