Menu Close

APSILANKYMAS „UŽUPIO RESPUBLIKOJE“

2023 m. gegužės 5 dieną 6 klasės mokiniai dalyvavo kultūrinėje, pažintinėje bei edukacinėje veikloje ,,Ekskursija po Užupio Respubliką“. Šioje ekskursijoje mokiniai galėjo labiau susipažinti su neprigulima Užupio respublika! Ji turi savo Prezidentą, Konstituciją, himną ir vėliavą, taip pat ir nužymėtą pasienio zoną, o kartą metuose – ir tikrus sienos sergėtojus. Garsas apie ją pasiekė ne tik Monmartrą Paryžiuje, bet ir pačius tolimiausius pasaulio kampelius. Mokiniai pasisveikino su undinėle ir angelu, klaidžiojo “nematoma” miesto dalimi – kiemeliais ir Vilnelės pakrantėmis, ieškojo pasislėpusių skulptūrų ir grafičių, sužinojo, kad užupiečiai kuria savas šventes, papročius, tradicijas.

Štai taip puikiai ir prasmingai 6 klasės mokiniai praleido laiką Užupio respublikoje.

Skip to content