[:lt]Netradicinė pamoka Literatūriniame A. Puškino muziejuje Markučiuose[:RU]Нетрадиционный урок в Литературном музее А.Пушкина в Маркучяй[:]

Spalio 27 dieną 5-6 klasių mokiniams buvo pravesta netradicinė pamoka Literatūriniame A. Puškino muziejuje Markučiuose. Pamoka prasidėjo pasivaikščiojimu po rudeninį parką, kai buvo galima  mėgautis ir nuostabiu peizažu, ir kalbėtis apie didįjį rusų poetą, apie jo poeziją, kurioje ypatingas dėmesys skiriamas šiam metų laikui.  Paskui mokiniai susipažino su muziejaus ekspozicija ir ne tik apibėrė ekskursijos vadovą klausimais, bet ir patys pildė jos atsakymus savo pastebėjimais ir mintimis. Pamoka baigėsi prie A. Puškino paminklo: pasidalijome įspūdžiais ir nusifotografavome, kad dar ilgai prisimintume tą neįprastą pamoką.

[:RU]

27 ноября для учеников 5-6 классов был проведён нетрадиционный урок, который прошёл в Литературном музее А.Пушкина в Маркучяй. Урок начался с прогулки по осеннему парку, во время которой ребята не только наслаждались прекрасным пейзажем, но и вели беседу о великом русском поэте, о его особом отношении к осени, нашедшем отражение в поэзии. Затем было знакомство с экспозицией музея, масса вопросов, которые были заданы экскурсоводу, и дополнений, которые ребята вносили в её рассказ. Закончился урок возле памятника А.Пушкину: поделились впечатлениями и сделали фотографию на память об этом необычном уроке.