Menu Close

[:lt]Paroda „Tarptautinių studijų dienos 2017“[:RU]Выставка „Дни международного образования“[:]

[:lt]

Spalio 12 dieną IIG – IVG klasių mokiniai lankėsi specializuotoje tarptautinių studijų parodoje. Joje dalyvavo tarptautinės kalbos mokyklos, prestižinės privačios Anglijos mokyklos, koledžai ir universitetai iš įvairių pasaulio šalių. Vyresniųjų klasių mokiniai turėjo galimybę pabendrauti su  įvairių užsienio aukštųjų mokyklų atstovais, sužinoti apie aukštojo išsilavinimo programas, įstojimo sąlygas, apie akivaizdinį, neakivaizdinį bei distancinį mokymą, parengiamąsias programas, apie nemokamą išsilavinimą ir galimybę gauti stipendijas, paskolas bei apie profesinį išsilavinimą. Gauta informacija daugelį mokinių privertė susimąstyti apie savo ateitį bei mokymosi užsienyje galimybes.

[:RU]

12 октября ученики IIG – IVG классов посетили специализированную выставку зарубежного образования. Свои стенды на выставке представили международные языковые школы, престижные частные школы, колледжи и университеты из разных стран мира. Старшеклассники смогли пообщаться с представителями зарубежных учебных заведений и получить подробную информацию о программах высшего образования в разных странах, о возможностях очного, заочного и дистанционного обучения, об условиях поступления и обучения, о программах подготовки и о возможностях профессионального образования. Полученная информация многих учеников заставила серьёзно задуматься о своём будущем и о перспективах зарубежного обучения.

[:]

Skip to content