Menu Close

[:lt]Paroda „Mokykla 2018“[:RU]«ШКОЛА 2018» [:]

[:lt]

Lapkričio 23 dieną 5 – 8, IG – IVG klasių mokiniams buvo organizuota netradicinio ugdymo diena, kurią jie praleido LITEXPO parodų rūmuose ir susipažino su  8-sios švietimo inovacijų parodos „MOKYKLA 2018“ ir „VAIKŲ ŠALIS“ ekspozicijomis. Pagrindinė parodos tema  – „Ateities mokykla“. Visiems dalyvavusiems  gyvai ir interaktyviai pristatytos ugdymo(si) metodikos, demonstruotos naujausios mokymo(si) priemonės ir technologijos. Mokiniai galėjo susipažinti su švietimo sferos naujovėmis, dalyvauti eksperimentuose, pabendrauti su parodos dalyviais. Visiems labai patiko „kūrybinės dirbtuvės“, kuriose jau karaliavo kalėdinė dvasia: vaikai patys savo rankomis galėjo pagaminti atviruką, kalendorių, eglutės žaisliukus. Buvo organizuota daug aktyvių užsiėmimų ir žaidimų, viktorinų ir konkursų, kuriuose mokiniai pelnė prizus. Paroda suteikė galimybę pamatyti daug naujo ir įdomaus, puikiai praleisti laiką, todėl visi namo grįžo puikios nuotaikos.

[:RU]

23 ноября для учеников  5-8, IG — IVG классов был организован нетрадиционный день, который они провели в центре выставок LITEXPO, где ознакомились с экспозицией  8-ой выставки школьного оборудования, учебных пособий и технологий  «ШКОЛА 2018» и «СТРАНА ДЕТЕЙ 2018». Основная тема выставки – «Школа будущего». Ребятам была предоставлена возможность познакомиться с новинками в сфере образования,  поучаствовать в экспериментах, побеседовать с участниками выставки. Большой интерес вызвали «творческие мастерские», где уже царило рождественское настроение: ребята своими руками изготовили открытки, календари, ёлочные игрушки. Было организовано много активных занятий и игр, викторин и конкурсов, за участие в которых ребята получили множество призов. Выставка дала возможность увидеть много нового и интересного. Домой возвращались в отличном настроении.

[:]

Skip to content