Menu Close

[:lt]Mūsų mokykla tapo nugalėtoja konkurse „Mes matomi – mes saugūs“ [:]

[:lt]

i06xrn36976Ruduo, žiema ir ankstyvas pavasaris, tai laikotarpis, kai į eismo įvykius tamsiuoju paros metu daugiausiai patenka ir juose nukenčia pėstieji ir dviratininkai. Todėl ir vairuotojai, ir pėstieji turėtų nuolat galvoti apie galimą pavojų bei stengtis jo išvengti.

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus rajono policijos komisariato 1-asis veiklos skyrius, bendradarbiaudamas su Vilniaus rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyriumi, siekdamas sumažinti eismo įvykių skaičių ir populiarinti šviesą atspindinčių priemonių naudojimą, lapkritį paskelbė konkursą „Mes matomi – mes saugūs“. Iki gruodžio 12 d. Vilniaus rajono švietimo įstaigų mokiniai, pasipuošę atšvaitais, fotografavosi ir siuntė savo „wefie“ nuotraukas (grupinukes).

Gruodžio 16 d. Vilniaus rajono policijos komisariate vyko iškilminga konkurso „Mes matomi – mes saugūs“ nugalėtojų apdovanojimo ceremonija. Renginio metu mokiniai sulaukė ypatingo sfgfgfgfgfvečio ir konkurso komisijos nario – Dakaro ralio lenktynininko Benedikto Vanago, kuris nuoširdžiai palaikė šią prevencinę eismo saugumo užtikrinimo akciją ir dėkojo vaikams bei jaunimui už jų aktyvumą ir išradingumą.

Konkurse varžėsi 19 Vilniaus rajono ugdymo įstaigų komandų. Grupinukes vertino ir nugalėtojus išrinko konkurso komisija. Pirmąją vietą pelnė mūsų mokyklos 6 klasės mokiniai. Antroji vieta atiteko Kalvelių Stanislavo Moniuškos gimnazijos mokiniams, trečiąją vietą užėmė Bezdonių „Saulėtekio“ pagrindinės mokyklos mokiniai. Geriausios nuotraukos kūrėjai laimėjo atšvaitus, skirtus visai jų mokyklos bendruomenei, pagamintus su jų mokyklos simbolika, o taip pat ir kitus organizatorių įsteigtus prizus.

Ačiū 6 klasės mokinimas už puikų pasirodymą konkurse.

Ačiū socialinei pedagogei Dianai Nikandrovai ir bibliotekininkei Justinai Veličkienei už  mokinių paruošimą konkursui.

[:]

Skip to content