Menu Close

[:lt]Akcija „Saldžiosios Kalėdos“[:RU]Акция «Сладкое Рождество»[:]

[:lt]

Mūsų mokyklos bendruomenė gruodžio 19 d. kartu su Juodšilių „Šilo“ gimnazija  dalyvavo tradicinėje akcijoje „Saldžiosios Kalėdos“. Juodšilių   Palaimintojo Mykolo Sopočkos bažnyčios kunigas Jurij Vitkovskij aukojo Šv.Mišias ir padėkojo akcijos dalyviams už dovanas, kurios vėliau bus išdalintos vargingai gyvenančioms Juodšilių seniūnijos bendruomenės šeimoms. Smagu ir prasminga buvo pabūti kartu, pasidalinti gerumu.

[:RU]

Общественность нашей школы вместе с Юодшиляйской гимназией «Шило» приняла активное участие в традиционной Рождественской акции «Сладкое Рождество». В понедельник, 19 декабря», в Юодшиляйском костёле состоялась праздничная служба, на которой присутствовала и группа учителей и учеников нашей школы. После службы ребята передали ксендзу Юрию Витковскому различные сладости, которыми щедро поделилась с нуждающимися Юодшиляйской сянюнии общественность нашей школы, чтобы Рождество пришло в каждый дом.

[:]

Skip to content