Menu Close

[:lt]Išvyka į Nacionalinį kraujo centrą[:RU]********[:]

[:lt]

8, 9 ir 10 klasių mokiniai vyko į Nacionalinį kraujo centrą, kuriame buvo išsamiai supažindinti su jo veikla. Mokiniams buvo pademonstruota, kaip imami donorų kraujo tyrimai, nustatoma kraujo grupė bei žmogaus rezus sistemos faktorius. Jie sužinojo apie medikų, dirbančių šiame centre, profesiją, o juos visur  lydėjo  donorai Kalėdų senelis ir Snieguolė.

Biologijos mokytoja D. Bučinskiene

[:RU]

Ученики 8, 9 и 10 клаccов познакомились с Национальным центром крови и его деятельностью. Ученикам показали, как берется анализ крови у доноров, определение группы и резуса крови человека.  Узнали о профессии медиков, работающих в этом  центре. Нас сопровождали доноры: Дед мороз и Снегурочка.

Учитель биологии Д. Бучинскиене.

[:]

Skip to content