Menu Close

MOKINIŲ DAILAUS RAŠTO IR ILIUSTRACIJOS KONKURSAS „MANO DAILUS RAŠTAS PUOŠIA LIETUVOS VARDĄ“

Nuo sausio 2 d. iki 22 d. mūsų gimnazijoje vyko Vilniaus rajono 3–4 klasių mokinių dailaus rašto ir iliustracijos konkursas „Mano dailus raštas puošia Lietuvos vardą“.  Konkurso tikslas – ugdyti taisyklingo, aiškaus ir estetiško rašymo įgūdžius, puoselėti meilę gimtajam kraštui, lietuviškam žodžiui. Konkursas skirtas Vilniaus miesto 700 metų jubiliejui.

Sveikiname Dailiojo rašto ir iliustracijos konkurso laimėtojus ir juos ruošusias mokytojas!

Laimėtojai:

I vieta – Anastasija Shenk (Vilniaus r. Valčiūnų gimnazijos 4kl. mokinė, mokytojos Olga Domanskaja, Renata Choniak ), Liberta Bernotaitė (Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazijos 4c kl. mokinė, mokytojos Jolanta Choruža, Lucija Andrijevskaja), |Milena Pašin (Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazijos 3b kl. mokinė, mokytoja Jolanta Veligor).

II vieta  – Santa Rympo  (Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazijos 4b kl. mokinė, mokytoja Ana Atkinskaja), Eva Karpovič (Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazijos 3b kl.  mokinė, mokytoja Jolanta Veligor).

 III vieta   – Zlata Švabovičiūtė (Vilniaus r. Valčiūnų gimnazijos 3 kl. mokinė, mokytojos  Inga Nedeliaj,  Renata Choniak), Milana Jankovska (Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazijos 3a kl. mokinė, mokytoja Jolanta Veligor), Dominik Blaževič (Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazijos 4b kl. mokinys,  mokytojos Barbara Buinovska, Maria Bogdevič), Gabriela Renata Krasadomskaja (Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazijos 4b mokinė, mokytojos Barbara Buinovska, Maria Bogdevič).

Puoselėdami dailiojo rašto kultūrą, puoselėjame ir laisvę, kurios, pasak  J. Marcinkevičiaus, reikia mokytis, ,,kad galėtum pažinti ją ne tik savyje, bet ir kitame.“

Konkurso organizatoriai: Renata Choniak, Inga Nedeliaj, Olga Domanskaja.

Skip to content