Menu Close

[:lt]Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkursas[:RU]Конкурс выразительного чтения учеников Литвы[:]

[:lt]

20160202_135931Vasario 2 dieną 5 klasės mokinys Jarekas Garlukovič ir 12 klasės mokinė Viktorija Milko dalyvavo Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso rajoniniame etape, vykusiame Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazijoje. Girdėjome gražių eilių, puikaus deklamavimo, matėme įdomių meninių kompozicijų. Viktorija Milko gavo pagyrimo raštą už puikų pasirodymą meninio skaitymo konkurse rajoniniame etape 9-12 klasių mokinių grupėje. Džiaugiamės nors ir kukliais mūsų mokinės laimėjimais.

Lietuvių kalbos mokytoja Stanislava Jautakienė

[:RU]

2 февраля в Н20160202_135931еменчинской гимназии им. Гядиминаса прошёл районный этап конкурса выразительного чтения учеников Литвы. Нашу школу на конкурсе представляли ученик 5 класса Гарлукович Ярослав и ученица 12 класса Милько Виктория. Проникновенные стихи, прекрасное чтение, яркие, запоминающиеся литературные композиции – всё это было на конкурсе. Не подвели и наши ребята – они достойно представили школу. Виктория Милько за прекрасное выступление получила похвальную грамоту. Благодарим участников и радуемся вместе с ними!

Учитель литовского языка Станислава Яутакене

[:]

Skip to content