Menu Close

[:lt]Išvyka į Rusų dramos teatrą[:RU]***********************[:]

[:lt]

Už gerą mokymąsi ir aktyvią popamokinę veiklą 28 pradinės mokyklos mokiniai buvo apdovanoti nemokamais bilietais į Lietuvos rusų dramos teatrą. Gruodžio 21 dieną jie stebėjo spektaklį pagal A. Puškino kūrinį „Pasaka apie carą Saltaną“, kurį režisavo P. Vasiljevas. Labai gražios dekoracijos, ryškūs pasakos veikėjų tautinio stiliaus kostiumai, puiki teatro aktorių vaidyba paliko neišdildomą įspūdį jauniesiems žiūrovams. Po spektaklio kiekvienas vaikas gavo saldžiąją kalėdinę dovanėlę. Laimingų Šventų Kalėdų, jaunieji žiūrovai!

[:RU]

За успехи в обучении и активное участие во внеклассной деятельности двадцать восемь учеников начальной школы были награждены бесплатными билетами в Русский драматический театр Литвы. 21 декабря они посмотрели спектакль по произведению А.С.Пушкина “Сказка о царе Салтане”, поставленный режиссёром П.Васильевым. Очень красивые декорации, яркие костюмы в народном стиле героев сказки, мастерская игра актёров театра произвели неизгладимое эмоциональное впечатление на юных зрителей. После спектакля каждый ребёнок получил сладкий рождественский подарок. Счастливого Рождества, юные зрители!

[:]

Skip to content