[:lt]Projektas “Knyga – mano draugas”[:RU]Проект “Книга-мой друг”[:]

Knygos gyvena mumyse, atneša mums gyvenimą, taip kaip ir tikros draugystės. Kai kurios yra senos ir išmintingos, kai kurios – jaunos ir energingos, kai kurios liūdnos ir jaudinančios mūsų širdis, o kai kurios priverčiančios jas juoktis. Knygos yra tarsi stiklas, per kurį kiekvienas galime pasižiūrėti į gyvenimą su jų džiaugsmais ir sielvartais.

Amerikiečių vaikų rašytoja Maura Roan McKeegan

Gruodžio 1 dieną 2-4 klasių mokinės Darja Anufrijeva, Kotryna Jasaitytė, Laura Veželytė, Dilia Bicer, Valerija Bogačiova, Agnieška Paenčkovska, Agata Stasiuk, Margarita Sokolova ir Viktorija Voinalovič dalyvavo baigiamojoje projekto „Knyga-mano draugas“, kuris vyko Rudaminos F. Ruščico gimnazijoje, dalyje. Mergaitės dainavo rusų liaudies dainą, sušoko „Grandinėlę“, o L. Veželytė padeklamavo eilėraštį. Jaunąsias atlikėjas nuoširdžiai palaikė žiūrovai ir palydėjo jas garsiais plojimais. Už dalyvavimą projekte vaikai buvo apdovanoti diplomu.

[:RU]

Книга – верный,
Книга – первый,
Книга – лучший друг ребят.
Нам никак нельзя без книжки,
Нам никак нельзя без книжки! –
Все ребята говорят.

(З.Бычков)

1-го декабря ученицы 2-4 классов Ануфриева Дарья, Ясайтите Котрина, Вежелите Лаура, Бицер Диля, Богачёва Валерия, Паенчковска Агнешка, Стасюк Агата, Соколова Маргарита и Войналович Виктория приняли участие в заключительной части проекта “Книга-мой друг”, состоявшейся в Рудаминской гимназии им. Фердинанда Рущицы. Девочки под задушевную песню Н.Кадышевой станцевали хоровод “Цепочка” и спели русскую народную песню “Как у наших у ворот”. Л.Вежелите прочитала стихотворение З.Бычкова “Книжкин праздник”. Юные исполнительницы были тепло приняты зрителями и награждены бурными аплодисментами. За участие в проекте дети получили диплом.