Menu Close

[:lt] „Akivaizdu, bet neįtikėtina“[:RU]„Очевидное, но невероятное“ [:]

[:lt]

Lapkričio 30 dieną 9 klasės mokiniai lankėsi Iliuzijų muziejuje. „Akivaizdu, bet neįtikėtina“ – taip trumpai būtų galima suformuluoti vaikų įspūdžius. Kiekvienas eksponatas – tai mažas stebuklas, kurį, žinoma, galima moksliškai paaiškinti. Bet ar būtina viską aiškinti? Galima tiesiog mėgautis galimybe „pastovėti“ ant lubų, pamojuoti ranka, būnant ryklio nasruose, pagulėti lėkštėje vietoj pagrindinio patiekalo, pamatyti veidrodyje begalybę. Kitaip tariant, muziejų palikome puikios nuotaikos, nes viskas buvo įdomu, linksma ir nauja!

[:RU]

30 ноября ученики 9 класса посетили Музей иллюзий. „Очевидное, но невероятное“ – так коротко можно сформулировать впечатления ребят от увиденного. Каждый экспонат – это маленькое чудо, которое, конечно же, можно объяснить с научной точки зрения. Но всё ли нужно объяснять? Можно просто получать удовольствие от возможности  „постоять“ на потолке, помахать рукой из пасти акулы, полежать на тарелке в качестве основного блюда, увидеть в зеркале бесконечность… В общем, ушли из музея в отличном настроении, было интересно, весело, познавательно!

[:]

Skip to content