Menu Close

[:lt]Žemės diena[:RU]День Земли[:]

[:lt]

Kovo 20 dieną mūsų gimnazijoje vyko renginiai, skirti Žemės dienai. 6 klasės mokiniai paruošė emblemas, plakatus ir dalyvavo projekte „Apkabink Žemę“. Renginio dalyviams, susirinkusiems salėje, buvo surengtas nedidelis koncertas. Mokiniams dar kartą priminėme, kad žmogus yra gamtos dalis, todėl jis privalo išsaugoti egzistuojančią harmoniją planetoje, bendradarbiauti su gamta ir labai ją tausoti. Šventės pabaigoje vedėjai pakvietė visus dalyvavusius  saugoti ir branginti mus supančią aplinką.

 [:RU]

20 марта в нашей гимназии прошли мероприятия, посвященные Дню Земли. Ученики 6 класса подготовили эмблемы, плакаты, участвовали в проекте “Обними Землю”. Для собравшихся в зале был подготовлен небольшой концерт. Ребятам еще раз напомнили о том, что человек должен жить в гармонии с природой, сотрудничать с ней и охранять ее.
В заключении праздника ведущие призвали всех присутствующих любить и беречь окружающую среду.

 [:]

Skip to content