[:lt],,Pasimatuok profesiją“[:RU]«Примерь» профессию[:]

Kovo 22 dieną IG, IIIG ir IVG klasių mokiniai lankėsi Vilniaus statybininkų rengimo centre, kuriame jiems buvo pasiūlyta ne tik susipažinti su statybininkų specialybėmis, bet ir jas „pasimatuoti“. Karjeros koordinatorė išsamiai papasakojo apie priėmimo sąlygas ir mokymąsi centre, apie galimybes įsidarbinti, primindama, kad dabar šios specialybės yra labai paklausios. Po to vyko pati įdomiausia dalis: mokinius nuvedė į dirbtuves, kuriose yra tik naujausi, šiuolaikiški įrengimai ir suteikė jiems progą praktiškai susipažinti su staliaus, santechniko, statybininko apdailininko ir mūrininko betonuotojo profesijomis. Išvyka į Vilniaus statybininkų rengimo centrą buvo įdomi ir naudinga: dabar vaikai, net jiems ir pasirinkus kitą profesiją, remontą namuose galės pasidaryti patys.

[:RU]

22 марта ученики I, III, IV G классов побывали в Центре подготовки строителей, где им предложили не только познакомиться со строительными специальностями, но и «примерить» их на себя. Координатор карьеры подробно рассказала об условиях приёма и обучения в Центре, о возможностях трудоустройства, отметив востребованность строителей на рынке труда. А затем началась самая интересная часть: ребят повели в мастерские, оснащённые современным оборудованием, где они смогли на практике познакомиться с профессиями каменщика, столяра, сантехника, печника. Визит в Центр был интересным и полезным: теперь ребята, даже если выберут другую профессию, ремонт дома смогут сделать сами.