Menu Close

Viso gero, pradinė mokykla!До свидания, начальная школа!

Gegužės 29 d. ketvirtokai atsisveikino su pradine mokykla. Atrodo, jog tik vakar jie, dar tokie maži, šiek tiek išsigandę, peržengė mokyklos slenkstį, mokyklos, kuri tapo antraisiais jų namais net ketveriems metams. Jie – tai truputį triukšmingi, truputį išdykę, nenustygstantys vietoje ir labai smalsūs ketvirtokai.

Atsisveikinimo su pradine mokykla proga ketvirtokai ir jų mokytoja Liudmila Parastajeva surengė puikų koncertą, kurio metu kiekvienas mokinys galėjo parodyti, ką moka geriausiai ir pasakyti padėkos žodžius savo mokytojams ir tėveliams.

Šventėje dalyvavo mokinių tėveliai, mokyklos administracija, mokytojai, bibliotekininkė. Mokyklos direktorė Veronika Kočneva įteikė ketvirtokams 4 klasių baigimo pažymėjimus bei padėkos raštus už gerą mokymąsi. Mokinius pasveikino ir būsimieji pirmokai, ir trečiokai, o taip pat ir mokyklos bibliotekininkė.

Sėkmės jums, vaikai!

29 мая прошёл праздник прощания с начальной школой у ребят 4 класса. Кажется, только вчера входили они, маленькие, немного испуганные, в двери школы, впервые переступая порог своего класса. Он стал домом для них на целых четыре года!

Они – это немного шумные, немного задиристые, непоседливые, любопытные ученики  4 класса. А уже сегодня ребята прощались с начальной школой.

В честь этого события ученики и их классный руководитель Парастаева Людмила Юрьевна подготовили замечательный концерт, где каждый смог продемонстрировать свои таланты и сказать слова благодарности учителям и родителям!

На мероприятие были приглашены родители, администрация школы, учителя. Директор школы Кочнева Вероника Станиславовна вручила учащимся  4 класса удостоверения об окончании начальной школы и грамоты за отличную учёбу. Ребят поздравили и будущие первоклассники, и ученики 3 класса, а также библиотекарь школы.

В добрый путь, дорогие ребята!

Skip to content