Šventos KalėdosРождество Христово

Šventos Kalėdos – viena svarbiausių krikščioniškų švenčių. Jų laukia ir joms ruošiasi kiekviename name, kiekvienoje šeimoje. Mūsų mokykla-taip pat yra šeima, tik labai didelė, ir visa mūsų didelė šeima draugiškai sutinka pačią nuostabiausią ir džiaugsmingiausią šventę. Aktų salėje tvyro spygliuočių  medžių kvapas, didžiulę eglę puošia kalėdinės lemputės, išpuošta scena, padengti stalai, uždegtos žvakelės-viskas parengta šventei. Ji prasideda kalėdiniu pasirodymu, vėliau mokyklos direktorė Veronika Kočneva sveikina visus  šios šventės proga, siūlo pasidalinti kalėdaičiu ir palinkėti vieni kitiems taikos, meilės ir džiaugsmo. Linksmų ir laimingų Šventų Kalėdų!

Рождество Христово – один из самых главных христианских праздников. Его ждут и к нему готовятся в каждом доме, в каждой семье. Наша школа – это тоже семья, только очень большая, и этой большой семьёй мы дружно встречаем самый светлый и радостный праздник.  В актовом зале пахнет хвоей, на огромной ёлке горят огоньки, украшена сцена, накрыты столы, зажжены свечи – всё готово к празднику. Начинается он с Рождественского представления, затем директор школы поздравляет всех с праздником,  предлагает преломить облатку  и пожелать друг другу мира, любви и радости. Счастливого Всем Рождества!