Naujametis VilniusНовогодний Вильнюс

2015 metų  gruodžio 28 dieną  5 klasės mokiniai su klasės auklėtoja pasivaikščiojo mūsų sostinės gatvėmis. Miestas garsus sena ir turtinga istorija. Mokiniai grožėjosi viena iš gražiausių naujamečių eglučių bei šventiškai  pasipuošusiomis Vilniaus gatvėmis. Skaniai papietavę, kupini puikių įspūdžių grįžome į Valčiūnus.

5 klasės auklėtoja Diana Bučinskiene

28 декабря 2015 года ученики 5 класса вместе с классным руководителем прогулялись по улицам нашей столицы. Город имеет древнюю и богатую историю. Ученики любовались одной из самых красивых новогодних елок, украшенными улицами Вильнюса. Вкусно покушав, с хорошими впечатлениями вернулись в Валчюнай.

Диана Бучинскене, классный руководитель 5 класса