Menu Close

ŠV. KALĖDŲ BELAUKIANT…

Paskutiniąją 2023 metų ugdymo dieną visa mūsų gimnazijos bendruomenė švenčia svarbiausią krikščionybės šventę – Šventas Kalėdas. Baltos staltiesės ant stalų, degančios žvakelės, puošni Kalėdinė eglutė ir susimąstę mokinių veidai… Šventė prasideda pasakojimu apie Jėzaus Kristaus gimimą, kurį papildo kalėdinės dainelės. Ekrane rodomi vaizdai – tos stebuklingos nakties atspindžiai… Gražius palinkėjimo žodžius taria gimnazijos direktorius. Jis susirinkusius pasveikina su artėjančia švente ir visiems pasiūlo pasidalinti Šv. Kalėdų simboliu – kalėdaičiu. Skamba nuoširdūs žodžiai, linkime vieni kitiems laimės ir į kiekvieno širdį pasibeldžia Tikėjimas, Viltis ir Meilė. Tegul kiekvienam iš mūsų ši šventė bus šviesi ir džiugi…
Linksmų Šventų Kalėdų!
Skip to content