Menu Close

SUSITIKIMAS SU GIMNAZIJOS ABSOLVENTE EUROPOS DIENOS IŠVAKARĖSE

Europos dienos išvakarėse Valčiūnų gimnazijoje apsilankė buvusi absolventė Viktorija Milko. Ji 2016 m. baigė Valčiūnų vidurinę mokyklą, šiuo metu yra jaunimo atstovė Vilniaus r. Jaunimo reikalų taryboje, studijuoja antros pakopos programoje ,,Medijų lingvistika“ Vilniaus universiteto Filologijos fakultete, aktyviai veikia universiteto studentiškose organizacijose: Tarptautinių studentų reikalų koordinatorė Vilniaus universiteto Studentų atstovybės (VU SA) Centriniame biure; Valdybos narė Erasmus Student Valdybos narė Erasmus Student Network (ESN) Vilnius University; studentų atstovė VU Senate, ARQUS aljanso Studentų taryboje. Viktorija papasakojo apie savo pasirinkimus mokykloje ir po jos, apie sėkmes ir nesėkmes, norą tobulėti ir vis daugiau sužinoti. Taip pat pasidalino savo asmenine patirtimi Erasmus programoje, nuotykiais Laplandijoje. Charizmatiškoji absolventė negailėjo patarimų gimnazistams, skatino juos būti žingeidžiais, motyvavo mokytis kalbų, klausyti mokytojų patarimų, nebijoti ir siekti savo tikslų, nors kartais atrodo, tai neįmanoma. Dėkojame Viktorijai Milko už įdomų ir naudingą pranešimą ir linkime sėkmės jos darbuose.

Vyresnieji ambasadoriai

Skip to content