Menu Close

PROJEKTAS „KINO AMBASADORIAI“

2023-2024 mokslo metais mūsų gimnazija dalyvavo festivalio NEPATOGUS KINAS inicijuotame ir Britų Tarybos Lietuvoje kultūrinių ryšių ir socialinių partnerysčių programos „People to people“ remiamame projekte „Kino ambasadoriai“. Gimnazijoje projekto veiklą visus metus koordinavo IG klasės mokinės Kotryna ir Tatjana. Jos dalyvavo specialiuose mokymuose, stiprino žinias medijų raštingumo ir žmogaus teisių ugdymo srityje bei sėkmingai įgyvendino penkias dokumentinio kino edukacijas savo mokyklos bendruomenėjė. Dokumentinis kinas yra puiki priemonė patirtiniam mokymuisi, įgalinanti kelionei į savę, į kitą pasaulį, į kito pažinimą. Šiandien „Multikino“ kino centre vyko projekto baigiamasis renginys. Kotryna, Tatjana ir dar septyniolika šauniausių Vilniaus regiono ambasadorių buvo pakviesti į sceną. Projekto direktorius Gediminas Andriukaitis padėkojo jiems už aktyvų įsitraukimą į bendraamžių švietėjišką veiklą, įteikė pažymėjimus, linkėdamas kitais metais vėl prisijungti prie projekto veiklos bei pakvietė į filmo seansą.
Istorijos ir geografijos mokytoja Ina Miloš
Skip to content