Menu Close

[:lt]„Surask savo kelią“[:RU]«Найди свою дорогу»[:]

[:lt]

Kovo 24 dieną į tradicinį susitikimą su vyresniųjų klasių mokiniais atėjo buvę mūsų mokyklos mokiniai. Jų tikslas-pasidalinti informacija apie tai, kaip jie ruošėsi egzaminams, kokių buvo abejonių stojant mokytis, ar patenkinti savo pasirinkimu, tokiu būdu padedant tiems, kam dar tik reikia pasirinkti bei surasti savo kelią gyvenime. Svečiuose buvo Karina Bobrovič, kuri įgijo plataus profilio kirpėjos profesiją Žirmūnų darbo rinkos mokymo centre, ir Jaroslav Višnevski, baigęs Ugniagesių gelbėtojų mokyklą ir įgijęs ugniagesio gelbėtojo profesiją. Jaunuoliams pasisekė: jie įgijo profesijas, apie kurias svajojo, todėl pasakoti apie jas galėjo ilgai,  įdomiai ir intriguojančiai, taip pat pademonstravo mokomuosius filmus, darbo įrankius, noriai ir išsamiai atsakinėjo į klausimus ir, atrodo, gebėjo sudominti mūsų mokinius.

[:RU]

24 марта на традиционную встречу со старшеклассниками пришли выпускники нашей школы. Цель их прихода – поделиться информацией о том, как они готовились к экзаменам, с какими трудностями столкнулись при поступлении, довольны ли своим выбором, чтобы помочь тем, кому этот выбор только предстоит, найти свою дорогу в жизни. В этом году у нас в гостях была Карина Бобрович, которая получает профессию парикмахера в Учебном центре рынка труда, и Ярек Вишневский, закончивший Школу пожарных спасателей. Ребятам повезло: они получили профессии, о которых мечтали, поэтому говорить о них могли бесконечно, увлечённо, показывали учебные фильмы, демонстрировали рабочие принадлежности, охотно отвечали на вопросы и, кажется, смогли заинтересовать ребят.

[:]

Skip to content