[:lt]STUDIJOS 2020[:RU]”Учёба 2020″[:]

2020 metų vasario 7 dieną IIG ir IIIG klasių mokiniai lankėsi parodų rūmuose LITEXPO vykusioje parodoje „STUDIJOS 2020“. Tai didžiausia studijoms skirta paroda Lietuvoje ir Baltijos šalyse.  Visus mokinius domino svarbiausias jų ateities  klausimas – kuo būti? Kokią profesiją pasirinkti? Ką daryti, kad ateityje būtum reikalingas darbuotojas ir įgytum paklausią profesiją? Paroda vyko 5,  atskiroms temoms skirtose, salėse. Mokiniai turėjo progą susipažinti su Lietuvos ir užsienio mokymo įstaigų atstovais, gavo naudingą informaciją apie profesijas ir tolesnes ugdymosi galimybes bei  gavo atsakymus į labiausiai jiems aktualius klausimus.

[:RU]

7 февраля 2020 года ученики IIG и IIIG классов посетили выставку в выставочном зале LITEXPO «Студии 2020». Это самая большая международная выставка в Литве и странах Балтии. У всех ребят был один и тот же вопрос «Кем стать? Какую профессию выбрать? Что делать, чтобы стать в будущем полезным?»  Выставка разместилась в 5-ти тематических залах. Ребята познакомились с  представителями учебных заведений Литвы и зарубежья, получили информацию о профессиях и путях продолжения образования, а так же получили ответы на самые волнующие вопросы.