Menu Close

STEAM VEIKLA „LINKSMOJI MATEMATIKA“.

Tikslas: ugdyti realaus pasaulio pažinimo smalsumą;  mokomasi skaičiuoti (tyrinėti, matuoti, dėlioti sekas ir kt.) naudojant įvairiausias gamtines medžiagas ir priemones; suprasti daikto vietą eilėje, sudaryti įvairias sekas; palyginti daiktus pagal kiekį (vienas, daug, mažai); prisiminti  ir pakartoti geometrines figūras.

Žiūrėdami edukacinį filmuką ,,Geometrines figūros“ (vaikai prisiminė ir pakartojo geometrines figūras).

Puikių galimybių mokytis skaičiuoti galima atrasti ir su obuoliais. Vaikams labai patiko sverti obuoliukus, lyginti, kurio didesnis, dalinti per pusę. Sužinojo, ką reiškia duoti pusę obuolio, skaičiavo obuoliuko sėklytes.

 Iš kaštonų vaikai dėliojo raides, skaičius, geometrines figūras, skaičiavo, kiek reikia kaštonų.

Užsiėmimai ,,Pažaiskime matematika“ tęsis visus mokslo metus, bus siekiama ugdyti  bus siekiama ugdyti ne tik matematinius, bet ir emocinius , socialinius vaikų gebėjimus. Vaikai mokysis bendrauti ir bendradarbiauti, dirbti poroje, grupelėje, suvaldyti emocijas.

Mokytoja Nina Burbo

Skip to content