Menu Close

PAMOKA KITAIP. NETRADICINĖ INTEGRUOTA ISTORIJOS PAMOKA

Lapkričio 8 dieną Valčiūnų gimnazijoje vyko netradicinė integruota istorijos pamoka. Netradicinė, nes 5-os klasės mokinius moderavo IVG klasės mokiniai. Mokiniai žiūrėjo  dokumentinį – animacinį filmą „Gyveno senelis ir bobutė“, paremtą tikra režisierės senelių, išgyvenusių tremtį į Sibirą, gyvenimo istorija (pagal Kultūros paso edukaciją). Didelė dalis svarbiausių senelių gyvenimo įvykių yra užfiksuoti fotografijose. Gimnazistai parengė klausimus penktokėliams filmo tematika, o penktokėliai šauniai atsakinėjo į klausimus ir patys klausė – „kur tas Sibiras“,“ kodėl žmones ten trėmė“, stebėjosi, kad žmonėms teko gyventi tokiomis sąlygomis.

Integruotos pamokos – vienas iš ugdymo metodų, kuris leidžia į mokomą dalyką pažvelgti kitaip.

R.Jachimovičienė, I.Miloš – istorijos mokytojos

Skip to content