Menu Close

STEAM PROJEKTINĖ VEIKLA „RUDENS TAKU“

Ruduo – pats gražiausias, spalvingiausias ir dosniausias metų laikas, žadinantis vaizduotę bei įkvepiantis kurti. Spalio mėnesį priešmokyklinė grupė ir 1-4 klasės mokiniai dalyvavo Steam projektinėse veiklose ,,Rudens taku“.

Projekto tikslas  – skatinti vaikus domėtis gamta, gilinti žinias apie rudenį, rudens gėrybes, Lietuvos medžius, puoselėti mokinių kūrybiškumą.

Projekto metu vyko daug pažintinių – kūrybinių veiklų. Per lietuvių kalbos pamokas mokiniai pagilino žinias apie Lietuvoje augančius medžius. Mokiniai patys rinko informaciją apie medžius, atliko integruotas matematikos, lietuvių kalbos, pasaulio pažinimo užduotėles. Žaidė atmintį lavinančius žaidimus su gamtine medžiaga, iš kaštonų dėliojo raides, dvibalsius, žodžius, minė viktorinas ir kt. Projekto metu mokiniai gėrėjosi rudens spalvomis. Iš gamtinių medžiagų gamino savo pasirinktą medį.

Projektas „Rudenėlio taku“ padėjo įgyti žinių apie gamtą ir mus supančią aplinką, gebėjimų, kurie padeda pažinti pasaulį ir išsiugdyti vertybines nuostatas, o svarbiausia – patirti pažinimo džiaugsmą.

Lietuvių kalbos mokytoja Renata Choniak

Skip to content