Menu Close

STEAM DAILĖS PAMOKA „JUDANTI ERDVINĖ FORMA

Steam projekto formatu gegužės 15 d. IIIG klasėje buvo pravesta dailės pamoka „Judanti erdvinė forma“. Pamoką vedė dailės mokytoja Renata Utovka, dirbanti Rudaminos F. Ruščico gimnazijoje bei Rudaminos ir Pagirių meno mokyklose. Pamokos tikslas buvo supažindinti mokinius su forma ir modeliavimo būdais, skatinti kūrybiškumą ir lavinti vaizduotę. Mokiniai dirbo su netradicinėmis medžiagomis: mediniais iešmais, viela, plastilinu, karštais klijais, spalvotu kartonu, karoliukais bei kitomis medžiagomis. Mokiniams buvo privaloma sugalvoti savo darbo pavadinimą.

Iš pradžių mokiniai buvo tarsi pasimetę, bet vėliau ėmė kilti vis naujų minčių ir idėjų, kaip sukurti kuo originalesnį darbą. Kai mokiniai suprato, kad įgyvendinti idėjas sekasi, kad darbas pavyko, nuotaika klasėje pasikeitė, vaikai atsipalaidavo, pradėjo diskutuoti, komentuoti, vienas kitam patarinėti. O linksmiausia dalis buvo sukurti originalų darbo pavadinimą.

Visų IIIG klasės mokinių vardu dėkojame dailės mokytojai Renatai Utovkai už galimybę dalyvauti tokioje netradicinėje, kūrybingoje bei motyvuojančioje pamokoje.

                                                   Dailės vyr. mokytojas Aleksandr Subotkevič

Skip to content