10 000 ŽINGSNIŲ PO VILNIŲ

Gegužės 24 d. įvyko STEAM fizinio ugdymo pamoka 6-8 klasių mokiniams „10 000 žingsnių po Vilnių“. Pamoka vyko viename gražiausių Vilniaus regioninių parkų ir Pūčkorių dvaro apylinkėse. Mokiniai, naudodamiesi mobiliojo telefono programėle, pamokos pradžioje nustatė atstumą, kurį turi įveikti, o pasibaigus pamokai, užfiksavo, kiek žingsnių buvo nueita bei kiek kalorijų sunaudota. Taip pat buvo paskaičiuota, kiek kalorijų turi dažniausiai valgomas mėsainis, ir kiek reikia išeikvoti energijos, kad tos kalorijos būtų sudegintos. Mokiniai įtvirtino turimas žinias, kaip teisingai išmatuoti pulsą, koks pulso dažnumas būna esant ramybės būsenos, ir koks, kai buvo aktyviai judama, gautas nemažas fizinis apkrovimas. Tačiau mokiniai ne tik atliko fizinio ugdymo užduotis, mokėsi teisingai kvėpuoti, bet ir turėjo puikią progą grožėtis regioniniu parku, įamžinti gražius gamtos vaizdus, šimtamečius ąžuolus, dvaro unikalumą. Geografijos ir istorijos mokytoja supažindino mokinius su dvaro istorija, išlikusiais pastatais ir jų paskirtimi, mokė teisingai orientuotis vietovės žemėlapyje.

Fizinio ugdymo mokytoja Nelė Muchlajeva ir

istorijos bei geografijos mokytoja Ina Miloš