Šimtadienis„Сто дней до экзаменов“

Vasario 15 d. mokykloje vyko tradicinė šventė – Šimtadienis. Klasėje susirinko mokytojai, mokiniai, jų tėvai, svečiai. Šventinis vakaras prasidėjo šiltais sveikinimo žodžiais dvyliktokams. Buvo stengtasi įvertinti kiekvieną abiturientą pagal jo gabumus ar nuopelnus mokyklai per visus dvylika metų, todėl visi gavo po medalį ir diplomą. Visą vakarą skambėjo linksma muzika, juokas, pokštai, buvo šokama, dainuojama, improvizuojama, rodomi vaizdeliai iš mokyklos gyvenimo. Mokyklos direktorė Veronika Kočneva palinkėjo dvyliktokams sėkmingai išlaikyti įskaitas ir egzaminus, rasti savo gyvenimo kelią. Dvyliktokai nuoširdžiai padėkojo mokyklos direktorę, klasės auklėtoją, mokytojus, savo tėvelius ir mokyklos darbuotojus. Sėkmės visiems 12 klasės mokiniams! Nieko nebijokite, bandykite ir nenusiminkite!

Daugiau nuotraukų galite peržiūrėti paspaudę čia

15 февраля в нашей  школе прошел традиционный праздник „Сто дней до экзаменов“. В зале собрались учителя, родители, ученики, гости. Ведущие начали вечер теплыми словами и обратились к будущим выпускникам. На празднике были подведены итоги  достижений  12-ов, они получили в подарок памятные дипломы.

Веселая музыка, зажигательные танцы, песни, веселые сценки из школьной жизни-все это звучало на празднике.

Директор школы Вероника Кочнева пожелала 12-классникам успешно сдать зачеты и экзамены. Будущие выпускники сердечно поблагодарили директора, классного руководителя и всех учителей.

Счастливого вам пути! Дерзайте, сдавайте зачеты и экзамены, не унывайте! Ведь, „только смелым покоряются моря“!

Полную галерею фотографий смотреть ТУТ