Menu Close

Lietuvos valstybės atkūrimo dienos minėjimasПамятные даты: День восстановления Литовского государства

Mokyklos mokiniai vasario 18 d.  susirinko paminėti Lietuvos valstybės atkūrimo dieną. 8-9 klasių mokiniai parengė šventinį minėjimą: skaitė istorinių dokumentų ištraukas, deklamavo eilėraščius apie Lietuvą, citavo garsių to meto žmonių pasisakymus,  ištraukas iš memuarų. Mokyklos foje buvo pristatyta piešinių paroda “Tėvynė mano”, bibliotekoje parengta knygų paroda, iškabinti sienlaikraščiai, skirti Valstybės atkūrimo dienai.

 Lietuvių kalbos mokytoja Stanislava Jautakienė ir istorijos mokytoja Ina Miloš

18 февраля в школе прошло торжественное мероприятие, посвящённое Дню восстановления Литовского государства. Его проведение было доверено ученикам 8-9 классов. Рассказывая  о важном  историческом событии, ребята зачитывали  выдержки  из документов и мемуаров, цитировали высказывания  известных людей, читали стихи. К этой памятной дате были приурочены и выставки: в фойе школы была организована выставка рисунков «Родина моя – Литва», а  в библиотеке –  тематическая выставка книг и стенгазет.

Skip to content