[:lt]Šimtadienis[:RU]100 дней до экзаменов[:]

Tik šimtas dienų Tau beliko
Klasėj sėdėti, išgirsti skambutį.
Vienas šimtas dienų, kai jauties čia savu.
Dar gali šėlti, kvailioti,
Kurt sėkmingą egzaminų receptą,
O gal apie ateitį rimtai pagalvot.
Ir prie knygų ilgiau pasėdėt.
Juk šimtas dienų Tau beliko,
Kad galėtum praeiti ir išeiti
Iš klasės, mokyklos, vaikystės…

Penktadienio, vasario 10-osios, popietę mokykloje nestigo geros nuotaikos – vyko vienas nuotaikingiausių renginių mokykloje – šimtadienis. Tradicija tapęs abiturientų taip laukiamas šimtadienis kaskart stebina ir nepalieka abejingų. Ne išimtis buvo ir šis – graži, žaisminga, puošni šventė. Vienuoliktokai ruošė sveikinimo žodžius, kūrė nominacijas, galvojo užduotis, rengė diplomus, stengėsi palikti kuo daugiau prisiminimų vyresniems draugams apie įsimintiną dieną, tačiau, šventė amžinai netrunka – liko TIK, o gal NET 100 dienų iki egzaminų… Turbūt ne vienas dvyliktokas norėjo ištarti „sustok, akimirka žavinga“, tačiau laikas beatodairiškai bėga. Teliko 100 dienų mokyklinės laimės, pramiegotų pamokų ar neišmoktų namų darbų, todėl, mieli dvyliktokai, naudokitės jomis. Tebūna lengvos ir prasmingos likusios šimtas dienų iki abitūros egzaminų!

IIIG klasės mokiniai

[:RU]

100 дней! И вы уйдёте из детства
По дороге своей судьбы….
Всё останется в школе прежним,
Только в ней не останетесь вы.

В пятницу, 10 февраля, после уроков жизнь в нашей школе не замерла: все с нетерпением ждали начала ежегодного, всеми любимого школьного праздника – „100 дней до экзаменов“, или Стодневки. Он всегда проходит весело, интересно и отличается своей неожиданностью и оригинальностью. Не стал исключением он и в этом году. Одиннадцатиклассникам, которые отвечали за организацию и проведение Стодневки, удалось её сделать праздничной, яркой, незабываемой. Они обратились к двенадцатиклассникам с приветственными словами, придумали для них номинации и весёлые задания, вручили дипломы – в общем, постарались сделать всё, чтобы этот день запомнился надолго. Ученики 12 класса тоже в долгу не остались: они подготовили для каждого учителя сюрприз в виде весёлого поздравления, подарили цветы и спели песню, а организаторам вручили торт. 100 дней – много это или мало? Ответ впереди…. Дорогие наши двенадцатиклассники, воспользуйтесь ими разумно, не тратьте время зря, учитесь, навёрстывайте упущенное – и пусть удача сопутствует вам!

Ученики IIIG класса