Menu Close

[:lt]Netradicinė integruota technologijų ir istorijos pamoka 8 ir IG klasėse[:RU]Нетрадиционный интегрированный урок технологий и истории в 8 и IG классах[:]

[:lt]

Vasario 13 dieną mūsų gimnazijos 8 ir IG klasių mokiniai lankėsi „Karališkojoje kibininėje“, kurioje buvo jiems organizuota netradicinė integruota technologijų ir istorijos pamoka. Mokiniams papasakojo apie tradicinę totorių virtuvę bei dabar populiarių patiekalų atsiradimo istorijas. Jie galėjo ne tik stebėti, kaip ruošiamas visų mėgstamas saldus pyragas „Šimtalapis“, bet ir savarankiškai pabandyti jį pagaminti, o po to su malonumu ragauti pyragą ir mėgautis kvapnia, aromatine arbata.  Malonu, naudinga, įdomu – taip būtų galima apibūdinti šią pamoką.

[:RU]

13 февраля ученики 8 и IG классов нашей гимназии посетили “Королевскую кибинную“, где для них был проведён нетрадиционный интегрированный урок технологий и истории. Ребятам рассказали о традиционной татарской кухне, об истории возникновения наиболее популярных сегодня блюд. Они смогли не только увидеть, как готовится любимый всеми татарский сладкий пирог „Столистник“, но и самостоятельно попробовать его приготовить, а затем получить удовольствие от дегустации пирога, который ребята запивали вкусным, ароматным чаем. Приятно, полезно, познавательно – так прошёл этот урок.

[:]

Skip to content