Menu Close

[:lt] Ruduo dovanoja stebuklus[:RU] Дарит осень чудеса[:]

[:lt]

Štai ateina giedras, linksmas rudenėlis…
Visas skliauto mėlis, miško pievų žalis
Gyvas ir spalvingas, it brangus prisiminimas…

/Jonas Aistis/

Spalio 5 dieną mokykloje prasidėjo rudens darbelių, sukurtų iš vaisių, daržovių ir gausios natūralios gamtos medžiagos, paroda. 1- 4 klasių mokiniai, darželio grupių „Pelėdžiukai“ ir „Voveriukai“ vaikai kartu su savo tėveliais aktyviai dalyvavo renginyje ir kaip visada maloniai nustebino savo originaliais ir puikiais darbais. Pačių rankomis sukurti darbeliai padovanojo džiaugsmą tiems, kas juos sukūrė, ir tiems, kas į juos su pasigėrėjimu žvelgė.

[:RU]

Дарит осень чудеса,
Да ещё какие!
Разнаряжены леса
В шапки золотые.
/М.Геллер/

5 октября в школе открылась традиционная выставка осенних поделок из овощей, фруктов и природного материала. Ученики 1-4 классов, ребята детского сада из групп «Совята» и «Бельчата» вместе с родителями приняли активное участие в этом мероприятии и в очередной раз удивили своими восхитительными работами. Созданные своими руками поделки принесли огромную радость тем, кто их делал, и тем, кто на них смотрел.

[:]

Skip to content