Menu Close

[:lt]PARODA «MOKYKLA 2017» ir «VAIKŲ ŠALIS 2017»[:RU]ВЫСТАВКA «ШКОЛА 2017» и « СТРАНА ДЕТЕЙ 2017»[:]

[:lt]

Lapkričio 24 dieną 5-8, IG-IVG klasių mokiniams buvo surengta netradicinio ugdymo diena, kurią jie praleido LITEXPO parodų rūmuose, lankydamiesi 7-ojoje mokyklų įrangos, mokymo priemonių ir technologijų parodoje „MOKYKLA 2017“ ir „VAIKŲ ŠALIS 2017“. Mokiniams buvo sudaryta galimybė susipažinti su švietimo srities naujienomis, dalyvauti įvairiuose eksperimentuose, pabendrauti su parodos dalyviais. Vyresniųjų klasių mokinių dėmesį prikaustė erdvės, kuriose buvo demonstruojamos įvairios ugdymo ir metodinės priemonės, šiuolaikinė mokyklų įranga, kanceliarinės priemonės, lavinamieji žaidimai. Jiems buvo surengta daug aktyvių užsiėmimų ir žaidimų, viktorinų ir konkursų. Paroda apsilankiusiems suteikė progą pamatyti daug naujo ir įdomaus.

[:RU]

24 ноября для учеников  5-8, IG – IVG классов был организован нетрадиционный день, который они провели в центре выставок LITEXPO, где ознакомились с экспозицией  7-ой выставки школьного оборудования, учебных пособий и технологий  «ШКОЛА 2017» и «СТРАНА ДЕТЕЙ 2017». Ребятам была предоставлена возможность познакомиться с новинками в сфере образования,  поучаствовать в экспериментах, побеседовать с участниками выставки. Внимание наших старшеклассников привлекли и стенды, где демонстрировались различные учебно-методические пособия, современное школьное оборудование, канцелярские принадлежности, развивающие игры. Для ребят было организовано много активных занятий и игр, викторин и конкурсов. Выставка дала возможность ребятам увидеть много нового и интересного.

[:]

Skip to content