[:lt]„Europos kinas – kultūrų dialogai“[:RU]„Европейское кино – диалоги культур“[:]

Lapkričio 23 d., ketvirtadienį, Vilniaus r. Valčiūnų gimnazijoje vyko kino edukacijos diena, kurioje dalyvavo 6-8 ir IG-IVG kl. mokiniai. Lektorė Sonata Visockaitė pristatė mokiniams projektą „Europos kinas – kultūrų dialogai“. Jo metu mokiniai žiūrėjo trumpus meninius filmus, kuriuose kalbama apie toleranciją, santykius šeimoje, kultūrų skirtumus bei įvairovę, paliečiamos žmogaus teisių temos. Po filmų peržiūrų mokiniai dalyvavo diskusijose, neformalaus ugdymo užsiėmimuose ir galėjo išbandyti save įvairiose situacijose.

Ačiū lektorei Sonatai Visockaitei už šį susitikimą!

[:RU]

23 ноября в Валчюнайской гимназии для учеников 6-8 и IG-IVG классов был проведён день просветительского кино. Лектор Соната Висоцкайте представила вниманию ребят проект „Европейское кино – диалоги культур“, в рамках которого были показаны короткометражные фильмы о толеранции, взаимоотношениях в семье, об особенностях решения проблем у представителей разных культур, затрагивались темы, связанные с правами человека. После просмотра фильмов состоялась дискуссия и неформальное занятие. За круглым столом ученики обсуждали сложные ситуации, делились мнением, учились говорить друг другу добрые слова.

Большое спасибо за это Сонате Висоцкайте.