Menu Close

Mokytojų diena tapo Savivaldos diena mokykloje…День учителя стал Днём самоуправления…

Mokytojas yra žmogus, kuris ne tik perteikia savo dalyko žinias,

bet ir perduoda moralines vertybes,  ypač atsakomybę, kantrybę ir išmintį.

2014 metų spalio 3 dieną mūsų mokykloje minėjome Mokytojo dieną – vieną gražiausių profesinių švenčių. Tądien mokytojai džiaugėsi,  klausydami  auklėtinių sveikinimų, gražių žodžių, dainų ir šokių.

Buvo organizuota Savivaldos diena – vyresniųjų klasių mokiniai tapo  vadovais ir mokytojais. Oi, kaip nelengva vadovauti  mokyklai ir mokiniams!

Norisi pasveikinti su Tarptautine mokytojų diena visus pedagogus  ir  palinkėti, kad mokytojų  išmintis, kūryba, savitarpio supratimas, pasiaukojimas ir kantrybė puoštų sielas ir uždegtų  jose norą dalintis savo dvasiniais lobiais su mokiniais.

Учитель — это не только человек, обучающий наукам,

но еще и носитель духовности и нравственного начала.

3 октября 2014 года в нашей школе отмечался  День учителя — один из самых любимых профессиональных праздников. В этот день учителя принимали  поздравления от своих воспитанников, которые дарили  им цветы, говорили добрые слова, пели и танцевали.  А ещё в этот день в школе проводился День самоуправления. Ох, не простое это дело – руководить школой без учителей!  Хочется пожелать всем учителям  доброго здоровья, мира, благополучия. А так же неустанного поиска истины и знания, взаимопонимания в коллективе и благодарных, любознательных учеников!

Skip to content