[:lt]LRT muziejus[:RU]Музей ЛРТ[:]

Spalio 19 dieną 6 ir 8 klasių mokiniai su vadovėmis lankėsi Lietuvos nacionalinio  radijo ir televizijos istorijos muziejuje, kuris buvo įkurtas 1997 metų balandžio 30 dieną S. Konarskio g. 49.

Buvo įdomu apžiūrėti pirmuosius televizorius, radijo imtuvus, kino aparatūrą bei kitus eksponatus, pristatančius įvairius Lietuvos radijo ir televizijos vystymosi etapus. Mokiniai lankėsi studijose, iš kurių transliuojamos laidos, pamatė pirmąją televizijos studiją, kurioje prasidėjo jos istorija, o dabar čia filmuojama  populiariausia laida vaikams ,,Gustavo enciklopedija.” Mokiniai grįžo įgiję naujų žinių.

Klasės vadovės
Jelena Andrejeva ir Diana Bučinskienė

[:RU]

19 октября ученики 6 и 8 классов вместе с классными руководителями посетили Литовский национальный музей радио и телевидения, который был создан  30 апреля 1997г. по адресу ул. Конарско, 49.

Было интересно посмотреть первые телевизоры, радио, киноаппаратуру и другие экспонаты, рассказывающие об этапах развития Литовского радио и телевидения. Ребята посетили студии, откуда транслируются различные передачи. Они увидели первую телевизионную студию. Сейчас здесь транслируется популярная программа детям „Gustavo enciklopedija“.

Ученики вернулись в школу  с новыми знаниями.

Классные руководители:
Елена Андреева и Диана Бучинскене