Menu Close

Lietuvos Valstybės atkūrimo diena mokykloje

Vasario 13-ą dieną Valčiūnų vidurinėje mokykloje vyko renginys, skirtas Lietuvos Valstybės atkūrimo dienai paminėti. Renginio metu skambėjo Lietuvos himnas, dainos apie Lietuvą, laisvę. Vyresniųjų klasių mokiniai deklamavo eiles, skaitė prasmingus žodžius apie tėvynę, pasiaukojimą, laisvę.

Dialogo forma buvo paminėti Lietuvos kelio į laisvę, nepriklausomybę istoriniai faktai. Mokiniai buvo klausinėjami, ar žino, ką reiškia Lietuvos simbolika, kas buvo pirmasis Lietuvos prezidentas. 11-os klasės mokinė papasakojo apie tai, kodėl kiekvienas žmogus, kiekviena tauta nori būti laisvi. Mokyklos bendruomenė galėjo pasigrožėti Lietuvos vaizdais stebėdami filmą “Lietuva – šalelė mylima”.

Taip pat mokykloje buvo surengta piešinių paroda “Mano Tėvynė”, paruoštas stendas Vasario 16-ajai paminėti.

Istorijos vyresnioji mokytoja Rasa Jachimovičienė

Skip to content