Šimtadienis «100 дней до экзаменов»

Šimtadienis – tradicinė mokyklos šventė, kuri šiais mokslo metais buvo švenčiama vasario 20 dieną. Daugelis mano, kad tai – renginys, skirtas 12 klasės mokiniams, kuriame jiems įteikiami pažymėjimai, juos sveikina administracija ir pora pagrindinės mokyklos mergaičių ar berniukų dainuoja visiems žinomas dainas. Ne! Šimtadienis-tai atgalinio dienų iki egzaminų skaičiavimo pradžia, tai šventė, kurią turi įsiminti visa mokykla, o ypač ji turėtų likti 12 klasės mokinių širdyse. 11 klasės mokiniai suruošė šou „Gyvenimo stotis“, į kurį atėjęs žiūrovas galėjo pasisemti daug teigiamų emocijų. Pagrindinė mintis-patikrinti dvyliktokų žinias, kaip jie pasiruošę egzaminams, bet, žinoma, juokais. Kiekvienam abiturientui buvo įteiktas bilietas į traukinį maršrutu „100 dienų-egzaminai“.

Laimingo kelio, dvyliktokai!

По традиции 20 февраля 2015 года в нашей школе  отмечался праздник «100 дней до экзаменов». Многие думают, что это мероприятие только для 12-ых классов, где им вручают грамоты, их поздравляет администрация и пару девочек или мальчиков из среднего звена поют старые всем знакомые песенки. Нет! Стодневка — это старт обратного отсчёта дней до экзаменов, это праздник, который должен запомниться всей школе и остаться в сердцах у двенадцатиклассников. Ученики 11 класса организовали шоу, где каждый пришедший зритель смог получить массу положительных эмоций. В этом году тема звучала так: «Вокзал жизни». Главная цель – проверить двенадцатиклассников, готовы ли они к экзаменам, разумеется в шуточной форме. Каждому двенадцатикласснику был вручён билет на поезд по маршруту «Стодневка-экзамены».

Счастливого пути, двенадцатиклассники!