Menu Close

[:lt]KOVO 11-OJI VALČIŪNŲ GIMNAZIJOJE[:]

[:lt]

Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo išvakarėse Valčiūnų  gimnazijoje vyko netradicinės pamokos. 

Pradinių klasių mokiniai dalyvavo respublikiniame liaudies dainų iliustracijų konkurse “O toj mažoj širdelėj visa Lietuva”.  Per lietuvių kalbos pamoką  išradingai iliustravo  eilėraščius apie Lietuvą.

5-oje klasėje vyko integruota istorijos ir technologijų pamoka “Aš savo rankomis liečiu istoriją”. Mokiniai prisiminė, kokia yra Lietuvos simbolika, palygino istorinę ir dabartinę  Lietuvos aplinką. Pamokoje buvo ugdomas mokinių kūrybiškumas, smalsumas, mokiniai noriai atliko užduotis. 

6 klasės mokiniai prisiminė Kovo 11-osios dienos įvykius, kūrė filmukus, piešinius, skirtus šiai dienai. 8 klasės mokiniai dalyvavo viktorinoje “Vienuolika klausimų apie Kovo 11-ąją”. IG-IIIG mokiniai diskutavo tema ,,Lietuvos valstybingumo raida”, kompiuterinių programėlių pagalba kūrė virtualius atvirukus Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos proga, atliko užduotis. IVG klasės mokiniai pasitikrino žinias apie svarbiausius Lietuvos įvykius spręsdami testą online.

Didžiuokimės savo valstybe, branginkime ją ir būkime vieningi. Sveikiname visus su Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena!

 [:]

Skip to content