Menu Close

KONKURSAS „AŠ IR POLICIJA“

SVEIKINAME MŪSŲ GIMNAZIJOS MOKINIUS, UŽĖMUSIUS II VIETĄ!

Kovo 18 dieną Vilniaus r. Sudervės  Mariano Zdiechovskio pagrindinėje mokykloje vyko rajoninis mokinių žinių konkursas „Aš ir policija“. Konkurso tikslas yra populiarinti policijos pareigūno profesiją, ugdyti mokinių teisinį sąmoningumą, supratimą apie teisinę sistemą, vykdyti tarp mokinių ankstyvąją teisės pažeidimų prevenciją, suteikti mokiniams žinių, kuriant saugią aplinką.  Konkurse dalyvavo ir mūsų gimnazijos IVG klasės mokiniai (Nikita S., Viktorija U.,  Ruslan T., Karolis J.). Konkurse dalyvavo septynios komandos iš Vilniaus rajono mokyklų. Gimnazistai parodė puikias žinias „Protų mūšyje“, įveikė 50 klausimų protmūšį  ir užėmė II vietą  (mokiniams padėjo pasiruošti istorijos mokytoja Rasa Jachimovičienė). SVEIKINAME JUOS!  . Vilniaus rajono policijos komisariato pareigūnės įteikė mokiniams pažymėjimus už dalyvavimą „Protų mūšyje“ ir parodytas išskirtines žinias,  apdovanojo mielomis dovanėlėmis.

Skip to content