Menu Close

[:lt]Keliaujanti cirko laboratorija[:RU]Путешествующая лаборатория цирка[:]

[:lt]

Sausio 17 d. mūsų mokykloje svečiavosi „Keliaujanti cirko laboratorija“. Vyko net kelios cirko pamokėlės. 4-7 klasių mokiniai turėjo puikią galimybę prisiliesti prie magiško cirko pasaulio: pirmiausia išklausė trumpo cirko artisto paaiškinimo, kaip kuo naudotis, vėliau patys bandė žongliruoti maišeliais, žiedais, net „ugnimi“, mokėsi sukti lėkštes, važinėtis cirko dviračiu. Mokiniams patiko. Buvo smagu save išbandyti, su draugais pasirungti, kažko naujo išmokti. Mokiniai suprato vieną dalyką: cirkas – labai gražu pažiūrėti, bet reikia įdėti labai daug darbo ir išmonės, kad vaidinimas pavyktų ir būtų įdomus.

[:RU]

17 января в гостях у ребят нашей школы побывала „Путешествующая лаборатория цирка“. Для учеников 4-7 классов были проведены специальные уроки циркового мастерства, во время которых ребята смогли окунуться в магический, таинственный мир цирка. В начале урока артист цирка поделился некоторыми профессиональными секретами, а затем предложил попробовать самостоятельно выполнить отдельные номера. Было весело и интересно, можно было проверить собственную ловкость, посоревноваться с друзьями, испытать новые эмоции, получить новые знания и задуматься о будущей профессии. Но главное, что поняли ребята: цирк – это красивое, увлекательное, лёгкое зрелище, за которым таится огромный труд актёров.

[:]

Skip to content