Menu Close

[:lt]Kalbų ir socialinių mokslų metodinė savaitė[:]

[:lt]

Sausio 23-27 d. mokykloje vyko kalbų ir socialinių mokslų metodinė savaitė.

Pirmadienį, sausio 23 d., IG-IVG kl. mokiniai kartu su istorijos mokytojais vyko į Vilnių vykdyti projektinės veiklos, skirtos Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui paminėti. Tą pačią dieną buvo pravestas geografijos konkursas „Geriausias šeštokas“.

Per anglų kalbos pamokas pradinių klasių mokiniai lavino skaitymo ir teksto suvokimo įgūdžius, skaitydami įvairaus žanro komiksus. 7 kl. mokiniai susipažino su užsienio šalių žymių dainininkų kūriniais. Turėjo galimybę nagrinėti bei analizuoti dainų tekstus, atlikti įvairaus pobūdžio užduotis bei patiems dainuoti užsienio kalba.

Pradinių klasių mokiniai per lietuvių kalbos pamokas išbandė savo jėgas žaidime „Atpažink, kas tai“.

Antradienį, sausio 24 d. per lietuvių kalbos pamokas 6 kl. mokiniai išsprendė įvairius kryžiažodžius, o pradinių klasių mokiniai sudalyvavo „Žinių mugė“ konkurse bei dalyvavo estafetėje „Nunešk klausimą – atnešk atsakymą“. Rusų kalbos pamokose 5 kl. mokiniai piešė ir kūrė pasaką.

Trečiadienį, gegužės 25 d., istorijos pamokose mokiniai dalyvavo proto mūšyje, o IVG kl. mokiniai aptarė istorinį romaną. Rusų kalbos pamokose mokiniai dalyvavo rusų kalbos viktorinoje, o per lietuvių kalbos pamokas 5, 7 kl. mokinai noriai atliko įvairias lietuvių kalbos mokomąsias užduotis.

Ketvirtadienį, sausio 26 d. anglų kalbos pamokose mokiniai  išsprendė kryžiažodžius apie sportą, dalyvavo viktorinoje „Amazing Grammar“, pristatė pateiktis anglų kalba bei žiūrėjo ir nagrinėjo filmą „Romeo and Juliet“. IIG-IIIG kl. mokiniai lietuviškai kūrė stebuklingą pasaką apie daiktą bei atliko įvairias gramatines užduotis. IG kl. mokiniai per rusų kalbos pamokas pristatė projektą „Kodėl mes taip kalbame?“. Taip pat buvo pravesta netradicinė istorijos pamoka „Knygų istorija“.

Penktadieni, paskutinę metodinės savaitės dieną, IIG kl. mokiniams buvo pravesta integruota rusų literatūros ir muzikos pamoka „Puikus romansų skambesys….“, o  5, 7 kl. mokiniai dalyvavo raiškiojo skaitymo konkurse.

[:]

Skip to content